Firma

Firma ANIMAR została założona w 1998 roku.

Podstawową działalnością firmy od początku istnienia jest międzynarodowa spedycja samochodowa i kompleksowa organizacja procesów logistycznych i transportowych. (oferta)

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim chęcią zachowania jak najwyższych standardów oferowanego serwisu, z czego wynikają solidność, rzetelność, elastyczność oraz skrupulatność i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Zapewniamy, że Państwa towary powierzone nam do przewozu zawsze dotrą do miejsca przeznaczenia na czas i w nie naruszonym stanie. Posiadana ogromna baza stałych i wyselekcjonowanych przewoźników gwarantuje również, że nasze ceny zawsze są konkurencyjne, co w powiązaniu z wysoką jakością naszych usług sprawia, że z naszej oferty korzysta wielu znaczących kontrahentów z kraju i zagranicy.

Posiadany przez nas certyfikat jakości ISO 9001:2008 potwierdza nasze zaangażowanie i dążenie do zachowywania jak najwyższej jakości oferowanych usług. Wymagania normy ISO nakładają na nas również obowiązek ciągłego doskonalenia jakości, w związku z czym nasi pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje, systematycznie przechodząc szkolenia z zakresu zagadnień związanych z logistyką, transportem i innych kompetencji wymaganych w naszej pracy.

Zapraszając Państwa do współpracy, jesteśmy pewni, że sprostamy wszystkim Państwa wymaganiom!!!

W razie pytań, zapraszamy do wypełnienia formularza (zapytanie ofertowe), lub o bezpośredni kontakt z naszymi pracownikami (kontakt)
projekt i wykonanie www.warszawski.info